SHIJONI UDHETIMIN TUAJ

Kuçi Rental offers secure and comfortable rental cars to enjoy your ride with best prices.

VENDNDODHJA E MARRJES

VENDNDODHJA E KTHIMIT

ZGJIDHNI DATA

Makinat tona të disponueshme

  • KËRKONI EMRIN
  • Modeli i makinës
  • Rating

Ford Transit

Ford Kuga

Opel Meriva

Hyundai Sonata

Mercedes Benz C Class

Volkswagen Golf 5 GTI

Ford Fiesta

Toyota Auris

Mercedes Benz ML

Si të marrësh me qira një makinë me Kuçi Rental

Zgjidhja më e mirë për të marrë me qira një makinë.

Img

Zgjidhni Makinë

Zgjidhni makinën që dëshironi të udhëtoni.

Img

Zgjidhni Datat

Zgjidhni datat që dëshironi të udhëtoni.

Img

Identifikimi

Një pasaportë ose kartë identiteti dhe patentë shoferi të vlefshme.

Img

Konfirmo blerjen

Merrni faturën me të dhënat tuaja dhe zgjidhni mënyrën e pagesës.

FAQ's

Ne ofrojmë udhëtime të sigurta dhe komode me makinat tona.

Ne operojmë 24 orë çdo ditë për t'ju shërbyer çdo herë që dëshironi të merrni me qira një makinë.

 

Mund të paguani me para në dorë në momentin e marrjes së makinës ose online me kartë krediti/debiti.

Makinat tona i gjeni në Zyrën Qendrore të Tiranës "Rruga e Durrësit" ose në Aeroportin Nënë Tereza, Tiranë.

Ne do t'ju japim makinën e zgjedhur pasi të kemi bërë kontrollin teknik të makinës së bashku me sigurimin dhe autorizimin, në mënyrë që të keni një udhëtim të qetë dhe të sigurt.

Keni nevojë për ndihmë për marrjen me qira në internet? + 355 69 99 23 339

sqAlbanian
× Si mund t'ju ndihmoj?